ZAPROŚ
Z NAMI
INIESTĘ
DO POLSKI

Andrés Iniesta w Polsce! Brzmi nieprawdopodobnie?
Polscy fani FC Barcelony już nieraz udowadniali,
że niemożliwe nie istnieje!
O AKCJI

ZAPROŚ INIESTĘ DO POLSKI!

Chciałbyś, żeby kapitan Barçy przyjechał do nas i spotkał się z kibicami – również z Tobą? Z okazji premiery oficjalnej autobiografii Iniesty Artysta futbolu. Gra mojego życia rozpoczynamy specjalną akcję!
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?
  • 1) Zrób zdjęcie lub nagraj film, który przekona Andrésa Iniestę do przyjazdu do Polski.
  • 2) Opublikuj zdjęcie lub film na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie, oznaczając hashtagiem:#IniestaWPolsce
  • 3) Z wszystkich opublikowanych przez fanów prac stworzymy album, z którym polecimy do Barcelony. Tam wręczymy go Andrésowi Inieście, zapraszając piłkarza do Polski.
ALBUM
Powiedz swoim znajomym, namów ich do opublikowania zdjęcia, a wtedy Andrés Iniesta nie będzie miał wyjścia – gdy zobaczy, jak wielu fanów czeka na niego w Polsce, na pewno do nas przyjedzie! Oni już opublikowali zdjęcia i znajdą się w albumie dla Andrésa:
Oficjalna książka kapitana FC Barcelony!

Andrés Iniesta. Artysta futbolu. Gra mojego życia

Miał 12 lat, gdy skauci FC Barcelony zaprosili go do słynnej akademii La Masia. Niedługo później Pep Guardiola powiedział: „On wyśle nas wszystkich na emeryturę”. Nie pomylił się ani trochę…

Andrés Iniesta błyskawicznie stał się kluczowym piłkarzem Barçy, prowadząc klub do ośmiu zwycięstw w La Liga i czterech w Lidze Mistrzów. Z reprezentacją Hiszpanii dwukrotnie zdobył mistrzostwo Europy, raz mistrzostwo świata – w finale mundialu w 2010 roku strzelając zwycięską bramkę. Kibiców na całym świecie fascynuje nie tylko liczba trofeów Iniesty, ale też styl, w jakim wszystko osiągnął, oraz to, jakim jest człowiekiem. Bo za pełnymi wdzięku podaniami i boiskowymi ruchami, a także za licznymi nagrodami i trofeami, które zdobył, stoi inteligentny i rozważny facet. Człowiek, który do teraz przemawiał do kibiców wyłącznie swoją grą.

W tej książce hiszpański maestro obrazowo maluje portret samego siebie – własnymi słowami, ale także głosami trenerów, kolegów z boiska, rywali, przyjaciół i rodziny.

Rezultat jest niezwykle intrygujący...Książki szukaj w salonach Empik od 23 listopada!

AKCJĘ WSPIERAJĄ:

Wydawnictwo SQN

Wydawca książek o FC Barcelonie, którego historia zaczęła się od pozycji Andrés Iniesta. Rok w raju. Dzięki niej SQN w kolejnych latach mógł rosnąć w siłę i stać się liderem rynku książek sportowych w Polsce. Obecnie firma ma na swoim koncie kilkadziesiąt książek o klubie z Camp Nou, w tym wiele oficjalnych publikacji. Organizator akcji sprowadzenia Andrésa Iniesty do Polski z okazji premiery jego autobiografii Artysta futbolu. Gra mojego życia.

FCB Escola Varsovia

Oficjalna szkoła piłkarska FC Barcelony, pierwsza w Europie poza Hiszpanią. Szkoli w 5 centrach szkoleniowych na terenie Warszawy według systemu Dumy Katalonii dzieci w wieku 3-12 lat. Zawodnicy, oprócz zajęć treningowych, co tydzień rozgrywają mecze w Lidze Wewnętrznej - łącznie 800 zawodników.

Krzysztof Stanowski

Redaktor naczelny i założyciel portalu Weszło. W wieku 14 lat napisał pierwszy artykuł do „Przeglądu Sportowego”. Od tamtej pory przez blisko 20 lat konsekwentnie budował swoją pozycję w dziennikarstwie sportowym. Autor trzech bestsellerowych książek: „Kowal – prawdziwa historia”, „Spalony” oraz „Szamo – wszystko co wiedziałbyś o piłce, gdyby Cię nie oszukiwano”. Prywatnie wielki fan FC Barcelony.

Footroll

Maciek Krawczyk, w Internecie znany jako DissBlaster. Dla jednych prowokator i piłkarski wróg publiczny numer jeden, a dla innych człowiek, który z prawidłowym dystansem i humorem mówi o piłce nożnej. Jedno jest pewne - w ciągu trzech lat obecności na polskim YouTube stworzył najczęściej oglądany i cieszący się największą interakcją kanał o wydarzeniach ze świata futbolu. "Footroll" to miejsce, obok którego kibice zdecydowanie nie potrafią przejść obojętnie.

WYNIKI KONKURSU!

W konkursie na najciekawsze zaproszenie dla Andrésa Iniesty wzięło udział kilkadziesiąt osób. Po burzliwych dyskusjach jury postanowiło nagrodzić następujące osoby:

1. Mateusz Kołodziej ZOBACZ ZAPROSZENIE (wycieczka dla dwóch osób do Barcelony i wręczenie albumu z zaproszeniami dla Andrésa Iniesty)
2. Dominika Budzińska ZOBACZ ZAPROSZENIE (koszulka)
3. Celina Hadrysiak ZOBACZ ZAPROSZENIE (koszulka)
4. Kuba Balcerski ZOBACZ ZAPROSZENIE (koszulka)
5. Magdalena Brzezinka ZOBACZ ZAPROSZENIE (piłka)
6. Agnieszka Szymańska ZOBACZ ZAPROSZENIE (piłka)
7. Patryk Łysakowski ZOBACZ ZAPROSZENIE (piłka)
8. Klaudia Smorongiewicz ZOBACZ ZAPROSZENIE (saszetka)
9. Sławomir Biernacki ZOBACZ ZAPROSZENIE (saszetka)
10. Zbigniew Kaczmarczyk ZOBACZ ZAPROSZENIE (saszetka)

Zwycięzcom gratulujemy! Z wszystkimi skontaktujemy się mailowo. Dziękujemy za udział w konkursie! Już niedługo zaprezentujemy na tej stronie album, który wręczymy Andrésowi Inieście w Barcelonie.
Mało?

INNE NAGRODY CZEKAJĄ

Dla dziewięciu kolejnych uczestników, którzy wykażę się w akcji dużą kreatywnością i prześlą nam swoje zgłoszenie za pomocą FORMULARZA, mamy koszulki FC Barcelony oraz inne gadżety związane z Blaugraną!
Miejsce I
Wyjazd do Barcelony dla dwóch osób: wizyta na meczu Barcy, zwiedzanie miasta oraz przekazanie albumu od polskich fanów dla kapitana FC Barcelony*.
Miejsca V-VII
Piłka Nike FC Barcelona Prestige
Miejsca II-IV
Koszulka Nike FC Barcelona 2016/17 Domowa
Miejsca VIII-X
Saszetka Nike Barcelona
* zapoznaj się z regulaminem konkursu

Nagrodę główną - wyjazd do Barcelony - sponsoruje Wydawnictwo SQN.

Sponsorem pozostałych nagród jest:

KONKURS ZAKOŃCZONY

tygodnie
dni
godziny
minuty
sekundy

KONKURS ZAKOŃCZONY

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! :)